Вийшла нова версія ТК-ІБК ІІ

border-left


Шановні колеги!

Справжнє оновлення передбачає модернізацію ПК ТКІССII версії 2016.02 до версії 2016.02.01. Оновлення реалізовано у вигляді повної модернізованої робочої версії (повної інсталяції), тому при запуску інсталятора воно буде відбуватися автоматично.

Нормативна база.

1. Нормативна база «лютий 2016» містить деякі виправлення помилок (за зауваженнями користувачів), зокрема, виправлення внесені в позиції РН9-17-1, РН9-18-1 (склад ресурсів); ЕН22-35-14, ЕН22-35-15 (найменування), РН14 (групи 34-39- одиниця виміру).

Розрахункова частина і вихідні документи.
1. Виправлена ​​помилка, пов’язана з синхронізацією вже створених виконань з кошторисами, редагуються за допомогою додавання нових рядків.
2. На закладці «Ресурси» в розділі «Обладнання» ознака «Замовник» змінений на «Підрядник» з відповідним відображенням результирующих сум у вигляді підсумку «Витрати підрядника».
3. На закладці «Договірна ціна» показаний ПДВ на обладнання підрядника (нараховується для позицій обладнання, що містять «Витрати підрядника»). Внесено відповідні виправлення в вихідні документи.
4. На закладці «Ресурси» в розділі «Обладнання» внесена можливість установки ознаки «не монтується обладнання». Показник для розрахунку суми Будівельних робіт по установці монтується обладнання, меблів та інвентарю (0,7%) встановлено в розділі «Нарахування на обладнання» на Головній сторінці кошторису. Для раніше створених будівництв-кошторисів його величину (0,7%) необхідно уточнити. Внесено відповідні виправлення в вихідні документи.
5. Внесено уточнення в розрахунок єдиного податку для договірної ціни за кошторисом (від суми доходу, тобто без ПДВ).
6. На закладці «Ресурси» у всіх розділах (крім ЗП) додана можливість сортування ресурсів по найменуванню (в алфавітному порядку), причому встановлений користувачем порядок сортування по вибраному полю (найменуванню, ціною, одиниці виміру і т.п.) зберігається в межах сеансу роботи з кошторисом і відображається у вихідному документі «Відомість ресурсів».

Бажаємо успіху!
З повагою, розробники ПК ТК-ІДС