Версія 2017.02.00 ТК-ІБК ІІ

Шановні колеги!

   Пропонуємо Вашій увазі нову повну робочу версію «2017 (02)» з нормативною базою 2017 (04) програмного комплексу «Тендер-Контракт. ПУСК-Інтелектуальна Кошторис (ТК-ІБКII) ».

   Установка робочих модулів здійснюється видаленням попередньої версії з подальшою установкою нової від імені Адміністратора (з можливістю вибору компонентів для установки) або її виправленням (в цьому випадку вибір всіх компонентів і їх установка виконуються автоматично на підставі суще-ствующей комплектації). Такий процес не вносить будь-яких змін в раніше створені кошторису і будівництва і не видаляє їх. НБД за замовчуванням буде встановлено в папку «DataBase2017_04». Як правило, підключення нової НБД відбувається автомати-тично. При необхідності підключитися до будь-якої встановленої базі (наприклад, для збереження індивідуальних нормативів) можна за допомогою утиліти «Налаштування віддаленого доступу до НБД».

   Нормативна база.
Нормативна база 2017 (04) «квітень 2017» містить деякі доповнення і зміни.

  1. Тарифні сітки №№ 1,12,16,21 наводяться виходячи з рекомендованого рів-ня ЗП 3590 грн. в місяць при середньомісячній тривалості робочого ча-мени в 2017 році 165,5 ч. (при незмінних межразрядних коефіцієнтах). (Лист Мінрегіону від 03.04.2017г. №7 / 15-3463.)
  2. Тарифні ставки інших сіток залишені без змін (для збереження тарифний ставок при середньомісячній тривалості 165,5 або 124,5 ч. Пропорційно змінений рівень середньомісячної ЗП).
  3. Відображення в Нормативною базі тарифних ставок при розрахунку за тарифною сіткою №1 заробітної плати у складі вартості 1 маш.-год експлуатації машин і механізмів, а також в перевезенні грунту і сміття відповідає среднемесяч-ної ЗП 3590 грн. при середньомісячній тривалості 165,5 ч.
  4. Транспортні витрати у вартості матеріалів також відповідають Среднеме-місячний ЗП 3590 грн.
  5. Внесено відповідні зміни в шаблони будівництв / кошторисів (колонка «нор-ма»). Як і раніше, користувач може змінити фактичні дані (колонка «факт») відповідно до умов договору.

Розрахункова частина і вихідні документи.

  1. З НБД в кошторисну рядка переноситься і в формі перегляду рядка-роботи, що відображається жено довідкове поле «Вага встановленого обладнання» (для позицій монтажних збірок). У зв’язку з цим змінено формат кошторисів. Тому в разі появи при від-критих будівництва або кошторису повідомлення про застарілий форматі запускайте ути-літу «Оновлення будівництв-кошторисів».

Бажаємо успіху!
З повагою, розробники ПК ТК-ІБК