Комплексні системи проектування і управління будівництвом

iBMS підтримує експорт в кошторисні комплекси України (ІБД), кошторисні комплекси Росії (АРПС), розширений відкритий ХML-формат обміну з ТК-Інвестор (на основі укрупнених нормативів – технологічних комплексів робіт і конструктивних елементів), тим самим вирішуючи подальше завдання:
– Дозволяє формувати технологічні захвати з відповідним експортом в ПК управління будівництвом.
Технологія інформаційної сполучення iBMS – ТК-Інвестор – MS Project тим самим реалізує повний цикл взаємодії між проектуванням і управлінням будівництвом, ліквідуючи інформаційні розриви між ними:
– На початку ланцюжка кошти iBMS дозволяють отримати повну 3D модель будівлі з усіх найбільш поширених систем проектування (архітектура, конструювання, сантехніка, електрика і т.д.).
– Потім зібрати будівельні обсяги в термінах укрупнених нормативів ТК-Інвестор (на основі Українського будівельного класифікатора – УБК), сформувати технологічні захвати і передати повний комплекс інформації про проект в цілому і його елементах в ТК-Інвестор.
– На наступному етапі, в ТК-Інвестор, виконують всі операції з розрахунку і уточненню кошторисної вартості проекту, підготовка технологічної кошторисної документації.
– На останньому етапі коректно сформовані дані для календарного планування передаються в MS Project.
– Результати роботи з мережевими графіками в MS Project можуть бути повернуті в ТК-Інвестор, а потім і в iBMS. При цьому iBMS надає кошти візуалізації на 3D моделі будівлі результатів як календарного планування, так і фактичного виконання робіт. Наприклад, ступінь готовності елементів будівлі на певну дату (план / факт).
Технологія Information Building Management System за останні 7 років вже виросла з теоретичної розробки в працездатний програмний комплекс, який був використаний для комплексної автоматизації проектування та управління будівельними об’єктами в Україні, Грузії та ОАЕ.
У 2013 році колективу авторів «Комплексної автоматизованої системи проектування та управління в будівельному комплексі» було присвоєно почесне звання Лауреатів премії Академії будівництва України ім. Буднікова М.С.

Сторінки: 1 2 3