Передумови впровадження ВІМ в Україні

3. Передумови впровадження ВІМ в Україні
3.1. Історія

3.1.1 В.С. Судак «РЕФОРМУВАННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ І СТВОРЕННЯ ЄДИНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ В БУДІВНИЦТВІ

3.1.2. Геннадій Злобін, Президент Академії будівництва України Пріоритетне завдання – створення наукових інформаційних технологій

3.1.3.Рішення ПРЕЗИДІЇ Академії будівництва України від 31 травня 2012 року про «Створення основи проектування та управління будівельними проектами на базі інформаційних технологій »

3.2. Теперішній час

3.2. 1. Всеволод Ніколаєв «Про особливості ціноутворення в Україні»

3.2.2. Всеволод Ніколаєв «МІЖНАРОДНІ КЛАСИФІКАЦІЇ І НОРМИ В УПРАВЛІННІ ВАРТІСТЮ життєвого циклу ОБ’ЄКТІВ»

3.2.3. Всеволод Ніколаєв «ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ПО КОНСТРУКТИВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ У МІЖНАРОДНІЙ КЛАСИФІКАЦІЇ UNIFORMAT II »

3.2.4. Печенов С.Л. ПРЕЗЕНТАЦІЯ СИСТЕМИ ПУСК

3.2.5. Резолюція науково-практичної конференции м.Івано-Франківськ (26 травня 2016 р.) «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт Із ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ технологій и матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві – 2016 »

3.3. Майбутнє

3.3.1. Програма першочергових завдань асоціації АС-БІМ

3.3.2. Организационные аспекты внедрения и законодательная инициатива. В.П. Ніколаєв «НОВІТНІ МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ У БУДІВНИЦТВІ»

3.3.3. Інформаційне забезпечення.

Володимир Судак «ПРОБЛЕМИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ ТА РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ ЇЇ ЗНИКНЕННЯ» (з матеріалів конференції в Івано-Франківську)

Судак В.С. «Поняття суті ВІМ – технологій, проблеми їх розробки і впровадження в Україні» (Тези виступу на нараді ПК-4 ТК-311 25.08.2016г.)

3.3.4. Програмне забезпечення

С.Л. Печенов «КОМПЛЕКСНІ СИСТЕМИ ПРОЕКТУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВОМ З КОРИСТУВАННЯ ПОВНОЮ ІНФОРМАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ ОБ’ЄКТА (BIM). ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – ЗАРУБІЖНИЙ І ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД