Впровадження BIM вражаючий досвід Сінгапуру

Так що вже сьогодні ясно, що Сінгапур стає першим в світі містом (і державою), в якому з’являється глибоко опрацьована інформаційна модель (рис. 9).

BIM_Сингапур рис№9

Мал. 9. При побудові тривимірної моделі Сінгапуру поєднувалися як інструменти Візуалізаційні обробки зображень для створення 3D моделі, так і інформаційного моделювання будівель і управління великими даними.

Майже відразу після опублікування цієї статті один з наших читачів, одночасно фахівець з BIM Ернестас Бержанскіс з Литви надіслав автору дуже красиві фотографії, пов’язані зі створенням одного з «культових» будівель сучасного Сінгапуру.BIM_Сингапур рис№10

Мал. 10. Будівля Музею науки і мистецтва – одна з «візитних карток» використання BIM в Сінгапурі. Зліва: будівля в період будівництва, праворуч – модель сталевого каркаса музею, виконана в програмі Tekla Structure.

Автор цієї статті, сповнений вдячністю до Ернестасу і діючи в кращих традиціях кавказького застілля, вирішив відповісти тим же і додав цікаву ілюстрацію з іншим, не менш відомим будівлею сучасного Сінгапуру.

BIM_Сингапур рис№11

Рис 11. Комплекс «Marina Bay Sands» – ще один знаковий приклад використання BIM в Сінгапурі.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7