Лист Заступнику Міністра Парцхаладзе Л.Р.

Хто може прийняти на себе організацію і реалізацію цієї програми?
Різні країни мають різний досвід в цьому питанні, в залежності від умов, що склалися.
Чи то це ініціатива знизу, шляхом об’єднання відповідних професійних громадських організацій та об’єднань. Або ж ініціатива зверху, шляхом створення відповідних законодавчих актів і органів.
Наприклад, шляхом створення при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Інституту економічного розвитку будівельної галузі. Із залученням до його роботи кращих фахівців громадських галузевих академій та асоціацій, які бачать і розуміють існуючі проблеми та перспективи розвитку галузі.

Висновок
Всі перераховані проблеми, без їх своєчасного і системного вирішення, можуть призвести до повного знищення будівельної галузі.
Ні, не будівництва в цілому, тому що без будівництва немає розвитку. А до знищення вітчизняної будівельної галузі України.
Тому що, при існуючому рівні розвитку нашої будівельної галузі, жоден іноземний інвестор не довірить свої інвестиції нашим вітчизняним фірмам. Він прийде до нас зі своєю проектною організацією, зі своєю підрядною або керуючою фірмою, зі своїми висококваліфікованими робітничими кадрами. А нашим робочим будівельних спеціальностей і інженерно-технічному персоналу будуть довіряти до виконання лише підсобні і допоміжні роботи.
Ось про які «перспективи» доводиться замислюватися сьогодні, маючи при цьому висококласних фахівців управління галуззю, управління виробництвом.

Додаток:
Федеральное министерство транспорта и цифровой инфраструктуры Германии
План поэтапного перехода на цифровое проектирование и строительство в Германии
Alexander Dobrindt MdB. Министр транспорта и цифровой инфраструктуры Германии

Примітка:
При необхідності, повний текст даного документу може бути надісланий електронною поштою на вказану адресу.

Дійсний член Академії будівництва України,
директор Міжрегіонального наукового
інформаційно-аналітичного центру «Інфобуд»                                                           В.С.Судак

тел. 050-356-11-44

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7