НОВІТНІ МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

  1. Інформаційне забезпечення управління вартістю
  • Докорінно змінюється інформаційне середовище управління єдиним інвестиційно-будівельно-експлуатаційним процесом.

8

  • На галузевому рівні до баз ринкових цін (не ресурсних норм) на роботи і послуги учасників підготовки і будівництва додаються бази цін на утримання і ремонти будівель та конструктивних елементів.

9

Такі бази формуються переважно шляхом добровільного відкриття інформації всіма учасниками, її накопичення, систематизації інформаційними фірмами та її використання тими ж учасниками у плануванні та управлінні.

  • На рівні об’єкту у процесі проектування, спорудження, утримання та експлуатації формується його інформаційна модель як основа ефективного управління. Новітнім засобом управління вартістю життєвого циклу із використанням усіх необхідних даних є інформаційне моделювання будівель (Building Information Modeling – BIM).

10

ВІМ поєднує засоби 3D проектування, яке здійснюється дистанційно командою архітекторів та інженерів-проектувальників із автоматичним наповненням інформацією з баз конструктивних елементів з побудовою календарних графіків, розрахунками вартості тощо. Креслення виконуються автоматично, модель зберігається у цифровому вигляді.

Сторінки: 1 2 3 4