define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); ТК-ІБК ІІ - InfoBud

ТК-ІБК ІІ

 

 

TK_ISS_II

ТК-ІБК II – це нова редакція кошторисного комплексу ТК-ІБК, повністю перероблена для середовища програмування останнього покоління. Розробка ТК-ІБК II зайняла більше 1 року.

У наших користувачів може виникнути питання: Навіщо треба було витрачати стільки сил і часу на розробку нової редакції стабільно працюючого підприємства і налагодженого кошторисного комплексу?

Постараємося відповісти досить докладно на це питання.

1. Ви, можливо, звертали увагу на те, що програми, які мають історію 10 і більше років, в операційних системах Windows 7 і Windows 8 (особливо 64-бітової версії) іноді поводяться дивно. Справа в тому, що офіційно відмовившись від підтримки Windows XP, компанія Microsoft в операційних системах останнього покоління внесла багато змін в базові програмні коди. Природно, застарілі засоби програмування не можуть враховувати змін до новітніх операційних системах і фактично не дозволяють розвивати програмні комплекси, використовуючи нові технологічні можливості.

Розробивши ТК-ІБК II в сучасних програмних середовищах, ми забезпечили абсолютну сумісність програмного комплексу з останніми операційними системами Windows 7 і Windows 8 і забезпечили перспективу подальшого розвитку комплексу з використанням новітніх технологій.

2. Реалізація ДСТУ (в меншій мірі) і неминучий перехід в доступному для огляду майбутньому на євростандарти оцінки вартості будівництва (більшою мірою) змусили нас піддати ревізії і алгоритми і структури даних програмного комплексу.

Нова редакція ТК-ІБК II дозволить Вам виконувати кошторисно-фінансовий розрахунок як в методиці ДСТУ, так і в методиці Єврокодів.

3. Повна ревізія ТК-ІБК дозволила розробникам оптимізувати і поліпшити алгоритми комплексу, реалізацію кошторисних методик, а також додати ряд корисних сервісних можливостей (наприклад, механізм “відкату” кошторису при помилкових діях та ін).

Повний спектр новацій комплексу ТК-ІБК II доступний для Вас в комерційній версії (див. Промо версія ТК-ІБК II, Комерційна версія ТК-ІБК).

4.Фундаментальная переробка комплексу ТК-ІДС II в сучасній програмному середовищі дозволила нам серйозно вдосконалити інтерфейс комплексу. Новий користувальницький інтерфейс на 100% сумісний зі старим, виключаючи необхідність будь-якого перенавчання. Деякі удосконалення: використовуються більш чіткі шрифти і більш м’яка кольорова гамма, застосовуються більш інтелектуальні елементи управління (наприклад, якщо текст не поміщається цілком в колонці таблиці, після декількох секунд очікування весь текст з’являється у спливаючому вікні підказки), використовується більш контрастна підсвічування елементів управління, готових до негайного використання, і багато іншого.

Інтерфейс ТК-ІБК II значно знижує втому Ваших очей, особливо при проблемах із зором.

5. Нова редакція ТК-ІБК II використовує більш сучасні механізми доступу до БД.

Швидкість роботи ТК-ІБК II вдалося збільшити від 20% до 100% для різних операцій.

6. Перехід на сучасні засоби розробки дозволять реально почати розвивати комплекс ТК-ІБК II з використанням новітніх технологій за напрямками хмарних сервісів Інтернет (Cloud services) та створення фінасово-економічних програм для мобільних пристроїв на базі Android.

Ще один важливий напрямок, яке розробники мають намір продовжувати розвивати – це інтеграція з BIM (Інформаційна Модель будівельного об’єкта). BIM – це технологія, яка є основним світовим трендом в області САПР, яка дозволяє будь-яким програмним комплексам в області будівництва отримувати і доповнювати інформацію про будівлю і будь-якому його елементі, звертаючись до єдиної комплексної базі даних будівельного об’єкта. BIM дозволяє автоматично отримати актуальну інформацію про будівельні обсягах, матеріали, технології виконання робіт, захватках і т.д. безпосередньо з моделі об’єкта, минаючи ручне дублювання даних для кошторисно-фінансових розрахунків.