ПУСК-ДокБП

border-left

DokSP

З 1 січня 2013 року в повному обсязі вводиться давно очікувана в Україні спрощена дозвільна система регулювання містобудівної діяльності.

Багато юридичних та фізичних осіб ще не зовсім знайомі з цією спрощеною системою, не знають які інстанції необхідно пройти і які документи оформити, щоб отримати дозвіл на будівництво, побудувати і здати об’єкт в експлуатацію, отримати права власності на нього.
Нам дуже приємно, що в зв’язку з цим активізувалася діяльність наших користувачів програмного комплексу ПУСК-ДокСП, посипалися численні запитання по його інформаційного наповнення та використання.

У версії 1.8 ПУСК-ДокБП, на відміну від попередніх, створений новий розділ, який повністю присвячений веденню документації будівельних проектів в умовах нової спрощеної дозвільної системи у містобудівній діяльності. У цьому розділі в систематизованому вигляді подані всі необхідні законодавчі та нормативні документи, пов’язані з введенням в дію цієї системи, а також подані зразки виконавчих документів, які необхідно оформляти на всіх етапах інвестиційної діяльності в галузі будівництва, відповідно до нової спрощеної системою.

Відповідно до закону «Про регулювання містобудівної діяльності»
все нові документи (і їх шаблони) систематизовані і розташовані відповідно до етапів проходження та узгодження дозвільної та виконавчої документації:
     Етап 1: Отримання вихідних даних
     Етап 2: Розробка проектної документації та її експертиза
     Етап 3: Затвердження проектної документації
     Етап 4: Виконання підготовчих і будівельних робіт
     Етап 5: Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів
     Етап 6: Реєстрація права власності на об’єкт містобудування

Програмний комплекс ПУСК-ДокБП буде вельми корисний не тільки для тих, хто професійно працює в галузі будівництва (інвесторам, замовникам, проектувальникам, підрядникам), але також і тим, хто займається індивідуальним будівництвом, тим, у кого виникла потреба узаконити виділення земельних ділянок, строітельствожілих і дачних будинків, перепланування квартир.

З його допомогою будь-який користувач зможе привести у відповідність до нового законодавства документи, пов’язані з придбанням та використанням нерухомості, узаконити самостійне будівництво, здійснене без оформлення відповідних документів (самобуд).
У ПУСК-ДокБП ви можете легко створювати свої документи, використовуючи їх шаблони, наведені в ПУСК-ДокБП; свої навички роботи в Word і Excel, систематизувати документи в рамках кожного окремого проекту, що забезпечує їх зручний пошук, збереження в архіві, а також використання цих документів при формуванні документації нових проектів.
У програмному комплексі ПУСК-ДокБП представлені понад 600 зразків документів, їх шаблонів, зразки Проектів, що дозволить Вам скоротити час і витрати при створенні та веденні дозвільної та виконавчої документації Ваших проектів.

Узагальнюючи найбільш часто надходили раніше питання і побажання, ми хочемо сказати, що програмний комплекс ПУСК-ДокБП – це не пошуково-довідкова система законодавчих і нормативних документів у галузі будівництва, яка містять ВРЮ законодавчу і нормативну їх базу. Таких систем в інтернеті ви можете знайти досить багато. Їх призначення забезпечити користувачів ВСІЄЇ документацією, що стосується інвестиційної діяльності в галузі будівництва, і пошук потрібного користувачеві документа.

Призначення ж програмного комплексу ПУСК-ДокСП зовсім інше – це повнофункціональний комплекс для ведення дозвільної та виконавчої документації в будівництві, від ідеї створення будівельного проекту інвестором, його проектування – функції замовника і проектувальника, будівництва – функції підрядника, і до здачі готового об’єкта в експлуатацію – функції підрядника, замовника і експлуатуючої організації.

Своєчасне і якісне створення, оформлення, погодження та затвердження всіх необхідних документів, обмін документами між усіма перерахованими вище учасниками

інвестиційного процесу в області будівництва – ось основне призначення цього програмного комплексу.

Звертаємо Вашу увагу на те, що багато користувачів ПУСК-ДокБП використовують у своїй практичній роботі тільки функцію ведення «Шаблонів документів», тим самим вельми обмежуючи функціональні можливості цього програмного комплексу.

А адже основне призначення цього комплексу міститься в функції ведення документації проектів (закладка «Проекти»), з усіма подальшими допоміжними функціями цього комплексу.

Несвоєчасне і неякісне ведення і оформлення дозвільної та виконавчої документації відчутно впливають на терміни проектування, терміни будівництва, а кінцевому підсумку і на терміни здачі об’єктів в експлуатацію.

Розробники ПУСК-ДокБП систематизували цю трудомістку роботу з документами проекту і зробили все можливе, щоб вона була не тільки корисною і менш трудомісткою, але і зручною і приємною за рахунок багаторазового використання однотипних шаблонів документів в різних проектах.

В даний час, для великих організацій, крім локальної версії ПУСК-ДокБП розроблена його мережева версія, з розширеними функціональними можливостями документообігу – ПУСК-ВДП (Ведення документації Проектів – будь-яких проектів, не тільки будівельних), із зберіганням бази даних проектів на виділеному сервері. У цьому програмному комплексі надана можливість зберігання не тільки текстових документів проектів, але і креслень, кошторисної документації. Розроблено функції захисту інформації від несанкціонованого доступу та надання індивідуальних прав доступу до неї.

Подібних ПУСК-ДокБП і ПУСК ВДП програмних комплексів ще немає на території України (хоча, останнім часом, вже стали з’являтися їх піратські копії. При виявленні таких, просимо повідомляти нам, авторам даної розробки).

Ідея створення комплексу, технологія формування та ведення виконавчої документації будівельних проектів в автоматизованому режимі, реалізовані в програмному комплексі «ПУСК-ДокСП», захищені Міжрегіональним науковим інформаційно-аналітичним центром «Інфобуд» винятковим правом інтелектуальної власності на цей твір (ВП №957 від 31.10. 2001 року).

Ми будемо також дуже вдячні нашим користувачам за ті зауваження і пропозиції, які ми отримаємо від Вас по його експлуатації.

А також будемо вдячні юристам, юридичним службам за їх пропозиції щодо внесення в ПУСК-ДокБП всіх тих змін, які пов’язані з веденням виконавчої та дозвільної документації в галузі будівництва.

Крім того, при розробці нової версії програмного комплексу ПУСК-ДокБП проведена велика робота не тільки по систематизації документів ведення будівництва юридичними особами, а також наведені документи та інформаційні матеріали, пов’язані з питаннями індивідуального будівництва, в т.ч виділенням земельних ділянок, будівництвом житлових і дачних будинків, переплануванням квартир, що дозволить будь-якому користувачеві привести у відповідність до нового законодавства документи, пов’язані з придбанням та використанням нерухомості, узаконити самостійне будівництво, здійснене без оформлення відповідних документів (самобуд).
У ПУСК-ДокБП ви можете легко створювати свої документи, використовуючи в повному обсязі свої навички роботи в Word і Excel, використовуючи при цьому додаткові можливості по їх систематизації в рамках кожного окремого проекту, що дозволяє їх відслідковувати, зберігати в архіві, використовувати при формуванні документації нових проектів.
У програмному комплексі ПУСК-ДокБП представлені понад 500 зразків документів, їх шаблонів, зразки Проектів, що дозволить Вам скоротити час і витрати при створенні та веденні дозвільної та виконавчої документації Ваших проектів.

P.S. Ідея створення комплексу, технологія формування та ведення виконавчої документації будівельних проектів в автоматизованому режимі, реалізовані в програмному комплексі «ПУСК-ДокБП», захищені Міжрегіональним науковим інформаційно-аналітичним центром «Інфобуд» винятковим правом інтелектуальної власності на цей твір (ВП №957 від 31.10. 2001 року).