Про компанію

border-left


Про компанію

Наш науковий інформаційно-аналітичний центр вже понад 10 років спеціалізується на розробці комплексного програмного забезпечення в галузі автоматизації управління будівельним виробництвом.

А якщо сказати точніше, то на інженерно-технологічному, техніко-економічному плануванні та управлінні процесами проектування і будівництва.

За цей час МНІАЦ «Інфобуд» став провідною організацією в галузі створення систем автоматизації управління будівельним виробництвом і проектування об’єктів будівництва, системно розробляє інфраструктуру інформатизації будівельного комплексу.

За вагомий внесок у розробку методологічного та програмного забезпечення комплексної автоматизованої системи проектування та управління в будівництві провідним фахівцям та керівникам МНІАЦ «Інфобуд» в 2013 році було присвоєно почесне звання лауреатів премії Академії будівництва України імені академіка Буднікова.

Основою для визнання заслуг нашого колективу стали багаторічний досвід і значні напрацювання в області створення прогресивних інформаційних технологій і їх практичної реалізації, а також високий науково-технічний потенціал його співробітників.

В рамках Національної програми інформатизації України ми ведемо роботи по створенню нових інформаційних технологій управління будівельним виробництвом і проектування об’єктів будівництва з урахуванням останніх досягнень в області комп’ютеризації та їх використання в сучасних економічних умовах.

До числа найбільш відомих серед фахівців-проектувальників, перш за все, слід віднести програмні комплекси системи «ПУСК»:

IBMS- information Building Management System (iBMS)

ПК – «ПУСК – Інтелектуальний кошторис» ( «Тендер-Контракт»),

ПК – «ТК – Інвестор»,

ПК – «ПУСК-ДокБП»

Фахівці-управлінці і технологи-будівельники використовують програмні та програмно-методичні комплекси, застосування яких дозволяє автоматизувати весь інформаційно-технологічний процес від автоматизованого розрахунку обсягів робіт за робочими кресленнями і визначення попередньої вартості будівництва до аналізу і контролю фінансово-економічної діяльності підрядної організації в процесі будівництва , інформаційно і документально забезпечуючи весь процес від ідеї проекту до здачі будівельного об’єкту в експлуатацію. Ми постійно вносимо свої пропозиції щодо вдосконалення методології та інформаційного забезпечення інвестиційних процесів в будівництві, з використанням методології та передового досвіду, прийнятих в передових західних країнах.

Розуміння насущних потреб потенційних замовників змушує нас шукати шляхи найбільш повного і професійного вирішення проблем, пов’язаних з успішним веденням будівельного бізнесу в сучасних ринкових умовах.

Управління інформаційними потоками, із застосуванням обчислювальної техніки, – завдання нового тіпадля керівників усіх рівнів. Працювати по-старому сьогодні не вигідно. Зростаюча конкуренція вимагає бистрогоаналіза ситуації і прийняття обґрунтованих рішень.

Головним складовими успіху є інформаційне забезпечення бізнесу (володієш інформацією – володієш ситуацією). Інформаційне забезпечення – це не тільки розробка прикладних програм, якою ми займалися раніше і досягли помітних успіхів у цьому виді діяльності.

Сьогодні це:

інформаційні послуги в галузі будівництва;

ціноутворення і ціни на будівельному ринку;

аналітика та прогнозування.

Партнерами МНІАЦ «Інфобуд» є провідні будівельні корпорації та фірми в Україні та за її межами.

Ми забезпечуємо кваліфіковане впровадження і супровід всіх розробок і програмних продуктів, їх гарантійне обслуговування, навчання і консультації персоналу замовника.

Ми відкриті для ваших пропозицій і нових ідей!

Наш девіз – високий професіоналізм, заснований на глибокому знанні предметної області.